O Nas

Firma Aprod Sp. z o.o. jest polską, rodzinną firmą działającą na rynku od 2008 roku. Zajmujemy się dystrybucją produktów najwyższej jakości takich jak:

  • słomek do napojów (prostych, łamanych, teleskopowych, elastycznych, zapachowych, zmieniających kolor). Wszystkie mogą być pojedynczo zapakowane w owijki foliowe lub papierowe, z opcją łatwego otwierania easy-opening. Dla przemysłu oferujemy produkty ułożone w taśmie do automatycznej aplikacji na opakowanie. Oferowane słomki dostępne są także w wykonaniu z materiałów przyjaznych środowisku - papier, PLA
  • składanych łyżeczek i widelczyków Wszystkie mogą być pojedynczo zapakowane w owijki foliowe. Oferowane sztućce dostępne są także w wykonaniu z materiałów przyjaznych środowisku
  • zakrętek do kartoników z daszkiem (gable top) Oferowane zakrętki posiadają wiele zalet w odniesieniu do dostępnych na rynku odpowiedników np.:
    • informują o niepożądanym otwarciu,
    • są w pełni bezpieczne jeżeli chodzi o spożywanie produktów (brak części ruchomych po otwarciu),
    • są lżejsze od swoich odpowiedników dzięki czemu ich negatywny wpływ na środowisko jest zminimalizowany. Dodatkowo oferowana zakrętka może być wykonana z polietylenu pochodzenia roślinnego, co w przypadku wdrożenia nowego prawodawstwa europejskiego w przyszłości może być niezbędne.
  • folii twardych APET, APET/PE, APET/PE-EVOH, znajdujących zastosowanie przy pakowaniu np. serów plasterkowych, wędlin oraz dań gotowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są w certyfikowanych zakładach (HACCP, BRC, ISO). Wszystkie powyższe produkty już znalazły zastosowanie w polskich zakładach przemysłu spożywczego, a ich dystrybucja odbywa się z naszego magazynu zlokalizowanego na obrzeżach Warszawy.